Mgr. Erika Bilá | PhDr. Marta Mrážiková | Mgr. Lucia Demčáková | Mgr. Lucia Fejková |
---|---|---|---|
Materská škola | Materská škola | Materská škola | Materská škola |
Hencovce | Vranov n. T. – Kukučínova | Vranov n. T. – Juh | Vranov n. T. – Domašská |
Vranov n. T. – Dlhá | Vranov n. T. – Sídl. 1. mája | Vranov n. T. – ŠMŠ Budovateľská | Vranov n. T. – Sídlisko II |
Vranov n. T. – Okulka | |||
Vranov n. T. – ŠMŠ Rázusova | |||
Stredná škola | Stredná škola | Stredná škola | Stredná škola |
Gymnázium | Obchodná akadémia | SOŠ A. Dubčeka | Spojená škola Čaklov |
SOŠ drevárska | |||
Základná škola 1.-4. ročník | Základná škola 1.-4. ročník | Základná škola 1.-4. ročník | Základná škola 1.-4. ročník |
CZŠ Hencovce | Banské | Hlinné | Čičava |
Kamenná Poruba | Čierne nad Topľou | Matiaška | Dlhé Klčovo |
Nižný Hrušov | Davidov | Ondavské Matiašovce | Jastrabie nad Topľou |
Hermanovce nad Topľou | Pavlovce | Rudlov | |
Kladzany | Remeniny | Sedliská | |
Lomnica | Skrabské | ||
Poša | |||
Vechec | |||
Žalobín | |||
Základná škola 1.-9. ročník | Základná škola 1.-9. ročník | Základná škola 1.-9. ročník | Základná škola 1.-9. ročník |
Cirkevná spojená škola | Bystré | Čaklov | Sačurov |
Sečovská Polianka | Holčíkovce | Hanušovce nad Topľou | Zámutov |
Slovenská Kajňa | Tovarné | Nižný Hrabovec | Vranov n. T. – Juh |
Vranov n. T. – Bernolákova | Vranov n. T. – Kukučínova | Soľ | Vranov n. T. – Sídlisko II |
Vranov n. T. – Lúčna | Vyšný Žipov |
Mgr. Anna Nálešníková | PhDr. Slávka Manduľáková | Mgr. Viera Valisková | Mgr. Zuzana Vargová |
---|---|---|---|
Materská škola | Materská škola | Materská škola | Materská škola |
Vranov n. T. – CMŠ | Vranov n. T. – Kukučínova | Vranov n. T. – Dlhá | Vranov n. T. – Juh |
Vranov n. T. – ŠMŠ Rázusova | Vranov n. T. – Sídl. 1. mája | Vranov n. T. – Domašská | Vranov n. T. – ŠMŠ Budovateľská |
Vranov n. T. – Sídlisko II | Vranov n. T. – Okulka | ||
Stredná škola | Stredná škola | Stredná škola | Stredná škola |
SOŠ drevárska | Obchodná akadémia | Gymnázium | SOŠ A. Dubčeka |
Spojená škola Čaklov | |||
Základná škola 1.-4. ročník | Základná škola 1.-4. ročník | Základná škola 1.-4. ročník | Základná škola 1.-4. ročník |
CZŠ Hencovce | Banské | Dlhé Klčovo | Hlinné |
Jastrabie nad Topľou | Čičava | Kamenná Poruba | Matiaška |
Ondavské Matiašovce | Čierne nad Topľou | Nižný Hrušov | Pavlovce |
Rudlov | Davidov | Poša | Remeniny |
Sedliská | Hermanovce nad Topľou | Skrabské | |
Žalobín | Kladzany | ||
Lomnica | |||
Vechec | |||
Základná škola 1.-9. ročník | Základná škola 1.-9. ročník | Základná škola 1.-9. ročník | Základná škola 1.-9. ročník |
Cirkevná spojená škola | Bystré | Sačurov | Čaklov |
Slovenská Kajňa | Holčíkovce | Sečovská Polianka | Hanušovce nad Topľou |
Vranov n. T. – Juh | Tovarné | Vranov n. T. – Bernolákova | Nižný Hrabovec |
Vranov n. T. – Kukučínova | Soľ | ||
Vranov n. T. – Lúčna | Vyšný Žipov | ||
Vranov n. T. – Sídlisko II | Zámutov |